Велике будівництво

Дата: 29.09.2021 08:43

В Гайсинському районі триває #Великебудівництво дитячого садочку.

До Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України було включено ДНЗ №3 «Теремок» м. Гайсин за проєктом «Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу №3 «Теремок» із застосуванням енергозберігаючих заходів по вул.30 років Перемоги,9 у м. Гайсині Вінницької області (коригування)».

На даний час повністю облаштовується територія дитячих майданчиків, заливають фундамент під літні тіньові павільйони для діток, кладуться бардюри, ведуться роботи по встановленню нової огорожі навколо дитячого закладу. Зокрема, ззовні фарбують цоколь будівлі.

В середині закладу фарбують стіни в групових кімнатах, музичній та спортивній залах, кабінетах. Завершуються роботи із встановлення вентиляційної системи.

Є великі сподівання, що у недалекому майбутньому у місті Гайсин відкриє свої двері новий і по-сучасному комфортний дитячий садок.

#ВеликеБудівництво

#ТульчинськаРДА

#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленськогоФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису