Вакцинація

Дата: 30.09.2021 15:19

2 190 флаконів ліків, що допоможуть рятувати пацієнтів з COVID-19 отримали лікарні Вінниччини

«Ліки доставлені в Україну у вересні за сприяння Посольства України в США як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief. Перемовини з американською стороною понад півроку проводили БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова», а остаточні домовленості щодо отримання цієї допомоги були узгоджені під час візиту Президента України Володимира Зеленського до США»,- наголосила Ірина Борзова Народний депутат України.

Загальна вартість ліків майже 20 млн $:

??Bamlanivimab - 20 000 доз;

??Etesevimab - 40 000 доз.

З них для Вінниччини 2 190 доз (Bamlanivimab - 730 флаконів, Etesevimab - 1 460 флаконів).

Головні лікарі всіх 9 "ковідних" лікарень області отримали свою частину доз препарату:

??8 закладів - по 90 лікувальних доз (Bamlanivimab - 90 флаконів, Etesevimab - 180 флаконів) препарату, це:

- КНП «Вінницька міська клінічна лікарня № 1»;

- КНП «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня Вінницької міської ради»;

- КНП «Барська міська лікарня»;

- КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради»;

- КНП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування Могилів-Подільської міської ради»;

- КНП «Жмеринська центральна районна лікарня Жмеринської міської ради»;

- КНП Вінницької обласної Ради «Клінічний центр інфекційних хвороб»;

- КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради».

?? Для КНП «Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради» - 10 лікувальних доз (Bamlanivimab - 10 флаконів, Etesevimab - 20 флаконів).

Для дітей ці ліки не використовуються, але коли дитина хворіє одочасно з батьком чи матір'ю, щоб не розділяти їх, було прийнято рішення лікувати їх разом в одній лікарні. Саме для таких випадків в дитячій лікарні також мають ці препарати.

Як зазначив Ігор Матковський - директор центру інфекціних хвороб: «В організм обидва препарати вводяться разом, у співвідношенні 1 до 2, 1 флакон Bamlanivimab та 2 флакони Etesevimab».

Головне для цих ліків - вчасне призначення пацієнтам з підтвердженим COVID-19, в перші дні захворювання, тоді розмноження вірусу припиняється.

#ВінницькаОДА

#COVID_19

#Вакцинація

#ТульчинськаРДАФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису