Відкриття " Активні парки - локації здорової України" в с. Рахни - Лісові

Дата: 01.10.2021 16:01

Шостий Активний парк відкрито!

Продовжуємо втілювати в життя програму Президента України Володимира Зеленського "Здорова Україна".

Разом з депутаткою обласної ради від ПП «Слуга Народу » Тетяна Каменщук відкрили ще один Активний парк - у Шпиківській громаді.

Від Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА та Ірина Борзова Народний депутат України передала слова вдячності голові Шпиківської громади Миколі Кривоцюку та директору школи с. Рахни-Лісові Віталію Горобцю за проявлену ініціативу!

Ця програма має амбітну мету - збільшити тривалість життя українців, а для цього необхідно, щоб кожен мав доступ до занять спортом. У цьому і полягає концепція активних парків.

Здається, нічого складного, прості елементи : турніки, бруси, шведську стінку, сходинки і подібне.

Але є одна унікальність - QR-код біля кожного елементу, відсканувавши його смартфоном ви отримуєте доступ до програми відеотренувань, які проводять відомі люди та зірки шоу-бізнесу України.

Цей майданчик пристосований не тільки для молоді, а і для людей старшого віку, тому що можна обрати рівень складності тренувань (новачок, середній, профі).

Все дуже просто, зручно і доступно!

Тут для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку.

Також біля кожного активного парку працюватиме координатор, який буде допомагати підвищувати спортивну активність громади на цьому майданчику: організовувати спільні тренування, змагання та руханки для відвідувачів.

Кожен координатор отримує в підтримку сумку із спортивним інвентарем, що покращить зручність та ефективність тренувань.

Все це заради людей, щоб допомогти кожному українцеві віднайти свій власний шлях до здоров’я через заняття фізичною культурою і спортом!

Запрошуємо до тренувань!

#ЗдороваУкраїна