Велике будівництво

Дата: 05.10.2021 10:58

Відновлюєтьсядорога, що сполучає Вінниччину та Одещину

Автострада ремонтує автошлях Р-33 у Вінницькій області. На 27 кілометрах двох ділянок між Тростянцем і Чечельником вже укладено фінальний шар дорожнього одягу.

Дорога не ремонтувалася близько 40 років, була в аварійному стані, і в останні роки жителі Вінниччини взагалі намагалися її об'їжджати.

Ремонт передбачає фрезерування старого дорожнього покриття, укладання основи та двох шарів асфальтобетону, а також поширення дороги на 1,5 м.

Також у ході робіт:

- укріплюємо узбіччя;

- влаштовуємо з’їзди;

- встановлюємо сучасне освітлення;

- влаштовуємо тротуари та бордюри;

- облаштовуємо нові автобусні зупинки;

- встановлюємо відбійники;

- наносимо розмітку та встановлюємо нові дорожні знаки.

У с. Ободівка фахівці мостобудівельного підрозділу Автостради відремонтували міст через річку Берладинка.

Основні роботи на ділянках буде завершено до кінця дорожньо-будівельного сезону.

На об'єкт залучено близько 120 працівників Автостради та понад 60 одиниць техніки. Потребу у матеріалах закривають власна ґрунтозмішувальна установка та асфальтобетонний завод Marini 3000 продуктивністю 260 тонн на годину. Загальна протяжність наших ділянок – близько 35 км.

Цьогоріч на Вінниччині Автострада відновила 125 км автошляху Р-08 та двох територіальних доріг у безпрецедентний термін – 90 днів.

#ВеликеБудівництво

#РозвиваємоУкраїну

#ТульчинськаРДАФото без описуФото без описуФото без опису