Велике будівництво

Дата: 11.10.2021 14:09

#ВеликеБудівництво_Вінниччина

Сергій Борзов: «Велике будівництво» дає результат – завдяки програмі Президента у Гайсині працює оновлене приймальне відділення

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» Гайсинська ЦРЛ отримала сучасну діагностичну апаратуру та реконструйоване за європейськими стандартами приймальне відділення.

Щорічно тут отримують стаціонарне лікування 9 тисяч пацієнтів.

Лікарня обслуговує майже 200 тисяч жителів громад Гайсинського району в межах 60-хвилинного доїзду.

«Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дало можливість оновити об’єкти медичної інфраструктури Вінниччини.

Ми готові і надалі робити все для того, аби медики працювали та лікували пацієнтів.

Важливо, що з’явилася можливість максимально швидко надати допомогу пацієнтам і врятувати найцінніше для кожної людини – її життя» – зазначив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА.

У рамках #ВеликеБудівництво для потреб лікарні закуплено комп’ютерний томограф, якого не було в жодній районній лікарні за всі роки незалежності, а також апарат УЗД та цифровий рентген.

За кошти державного бюджету заклад отримав апаратуру на загальну суму 17 млн 570 тис. грн.

Зараз обстеження на цьому обладнанні за направленням лікаря або при невідкладних ситуаціях мешканці отримуватимуть безкоштовно!

#ВеликеБудівництво

#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського

#Вінницька_обласна_державна_адміністрація

#Сергій_Борзов_Голова_Вінницької_ОДА