Велике будівництво

Дата: 13.10.2021 10:11

Всі дитячі садочки, школи, лікарні та амбулаторії області мають бути термомодернізовані, - Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА

Перебуваючи у Жмеринському районі в рамках робочої поїздки, Голова обласної державної адміністрації спільно з Ірина Борзова Народний депутат України оглянули хід реконструкції дитячого садочка №8 у м.Бар.

Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти проводиться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Зокрема, тут передбачено заміну вікон та дверей, утеплення фасадів тощо.

Загальна кошторисна вартість будівництва становить понад 7 млн грн.

Оглянувши об’єкт #Великогобудівництва, очільник області зауважив, що термомодернізація навчальних закладів має першочергове значення.

«Дуже важливим є раціональне використання коштів у громадах, адже при правильному їх використанні можна спрямувати залишок фінансів на інші соціальні та інфраструктурні цілі громади. Саме тому всі дитячі садочки, школи, лікарні та амбулаторії області мають бути термомодернізовані, утеплені. Також маємо вміти заощаджувати та економити кошти, давати приклад іншим громадам», - зауважив Голова ОДА Сергій Борзов.

Деталі за посиланням: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/40500-vsi-dytiachi-sadochky-shkoly-likarni-ta-ambulatorii-oblasti-maiut-buty-termomodernizovani-serhii-borzov

#ВеликеБудівництво_Вінниччина

#Великебудівництво

#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського