Увага!

Дата: 13.10.2021 12:50

Відповідно до листа в.о.головного лікаря про різке підвищення захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 (більше 25%) на території Шпиківської територіальної громади, адміністрація "Шпиківського ЦПМСД" Шпиківської селищної ради звернулась до Шпиківської селищної ради з проханням зібрати позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шпиківської селищної ради територіальної громади.

Сьогодні 13.10.2021 року відбулось засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій яка прийняла рішення посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм в закладах освіти, культури, релігійних громадах, магазинах.

Заборонити проведення масових заходів на території Шпиківської територіальної громади.

Тимчасово призупинити прийом громадян Шпиківської селищної ради.

БУДЬТЕ ВСІ ЗДОРОВІ! ДОТРИМУЙТЕСЬ основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мийте та дезінфікувати руки, уникайте скупчення людей.При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.

Пам’ятайте, карантин – явище тимчасове.Фото без опису