Дата: 14.10.2021 10:51

Шановні жителі Шпиківської громади !

Прийміть вітання з нагоди Дня смт Шпиків!

Це наше спільне свято — свято всіх, хто тут народився і виріс, чи приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Шпиків славний людьми, які творили його історію, багатий на традиції, які ми шануємо та щедрий на природу.

Кожне покоління працювало на розвиток рідного містечка. Наше завдання- надалі примножувати його красу і велич.

Я твердо вірю, що наша громада з кожним роком ставатиме гарнішою, затишнішою і комфортнішою, щоб заможніше жилося їїФото без опису жителям.

Бажаю всім Божого благословення, добробуту, міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла, суспільної злагоди, взаємної повагаи та довіри.