Велике будівництво

Дата: 19.10.2021 09:56

#ВеликеБудівництво_Вінниччина

Наразі тривають роботи на об’єкті «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)». Заплановано влаштування дорожнього покриття протяжністю 1,08 км. та загальною площею 5,57 тис м2.

Проєкт реалізовується за результатами проведеного обласною державною адміністрацією конкурсного відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та в рамках Національної програми «Велике будівництво».

За умовами конкурсного відбору на реалізацію проєкту з державного дорожнього фонду спрямовано 3,9 млн грн. Співфінансування з місцевого бюджету становить 22%.

Вартість проєкту склала 4175,00 тис. грн.

Замовник робіт - Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля Крижопільської селищної ради.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДАФото без опису