Covid-19

Дата: 22.10.2021 13:35

За тиждень в Україні виявили 114 486 нових випадків COVID-19, зокрема, захворіли 9 308 дітей та 1 933 медичні працівники. 29 086 людей госпіталізували, на жаль, 2 866 випадків хвороби стали летальними.

???? Червоний рівень епіднебезпеки запроваджено в 5 областях — Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській і Донецькій.

???? У жовтій зоні залишаються Закарпатська, Вінницька, Кіровоградська, Полтавська і Київська області.

???? Усі решта — у помаранчевій. Докладніше: https://bit.ly/3GapgNc

Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 17 регіонах і загалом по країні складає 76,4 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60. Завантаженість ліжок з киснем — 64,4% при граничному показнику 65%.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 8 557 659 людей, з них отримали 1 дозу — 8 557 657 людей, повністю імунізовані та отримали 2 дози — 6 829 174 людини.

? Наголошуємо, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Важливо вакцинуватися людям із груп ризику — людям, старшим 60 років, із супутніми захворюваннями, як-то онкологічні недуги, серцево-судинні захворювання, діабет, а також рідним та людям, які проживають із ними або доглядають за ними.

Перелік центрів/пунктів щеплень: https://list.covid19.gov.ua

Не забувайте й надалі дотримуватися протиепідемічних заходів і правил респіраторної гігієни:

?Мийте руки з милом або користуйтеся засобом для дезінфекції рук, який містить щонайменше 70% спирту.

?Дотримуйтеся дистанції з людьми понад 1,5 м.

?Уникайте скупчень людей і закритих приміщень із поганою вентиляцією. Якщо такої можливості немає, вдягніть маску.

?Не торкайтеся очей, носа й рота на вулиці, у транспорті або магазині.

?Кашляйте та чхайте в згин ліктя або прикривайте рот і ніс серветкою, яку одразу ж викидайте.

Нагадуємо, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.

#COVID19

#вакцинація