Дата: 10.10.2021 16:08

6 жовтня у Торківської філії І-ІІ ступенів проходили заходи в рамках місячника Цивільного захисту.  На уявну пожежу в спортивному залі прибула команда пожежників Шпиківської пожежної частини. Вогнеборці вправно ліквідували пожежу, провели інструктивно- роз'яснювальну роботу щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, дій під час пожежі, евакуація з приміщення та правила використання засобів пожежогасіння. Щиро вдячні начальнику пожежної частини Шпикова Волошенюку О.В. та голові ОТГ Кривоцюку М.М. за співпрацю!