Держава має стати сервісом для громадян!

Дата: 26.11.2021 16:12

Законопроєкт #3475 «Про адміністративну процедуру» ухвалено в цілому!

Відтепер кожен українець матиме однакові права під час взаємодії з місцевою владою та державою, без зайвої бюрократії на основі європейських стандартів. Без сумніву – це історичне рішення!

Впродовж 20 років над зміною філософії відносин держави з людиною, трудилися сотні фахівців. Останню редакцію законопроєкту ми готували робочою групою профільного парламентського підкомітету, який я очолюю, із залученням усіх зацікавлених сторін.

Проголосований закон про адмінпроцедуру вперше в українській історії запроваджує єдині правила взаємодії органів влади із приватними особами (громадянами та бізнесом) на території всіх 1470 громад. Незалежно від того, в якій громаді живуть люди, вони матимуть однакові права, коли йдеться про взаємодію з місцевою владою чи державою.

Я вдячна та вітаю всіх стейкхолдерів, що були залучені до розробки такого фундаментального законопроєкту: в тому числі фахівцям Міністерства юстиції України, наукових інституцій, асоціацій органів місцевого самоврядування, представникам різних органів державної влади, науковців, українських та міжнародних експертів і організацій.

Сьогодні зроблено важливий крок на шляху реформування системи врядування в Україні та наближення нашої держави до стандартів Європейського Союзу.

Лариса БілозірФото без опису