УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНО – ТОНКИЙ ЛІД!

Дата: 22.12.2021 11:25

Шановні громадяни!

Цьогорічна зима є досить теплою і супроводжується значними коливаннями температури. На даний час крига тонка, що, в свою чергу, несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків.

Незважаючи на існуючу потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.

Сумна статистика констатує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти. Застерігаємо жителів, особливо рибалок, утриматись від виходу на кригу.

Звертаємося до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними. Не виходьте на тонкий лід, Шановні батьки!  Не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах! Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями.

ЗЗ метою запобігання виникнення нещасних випадків на льоду рятувальниками проводяться  рейди у місцях зимової риболовлі.

З перехожими та рибалками, що перебували на водних об’єктах, проводяться профілактичні бесіди, як діяти в екстремальній ситуації, якщо людина опинилася у крижаній купелі, а також як правильно надавати першу медичну допомогу потопаючому, кожному рибалці вручається пам’ятка із заходами безпеки.

Любителі зимової риболовлі, пам’ятайте та дотримуйтеся елементарних правил безпечної поведінки на льоду! Фото без опису