Відбулась 13 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

Дата: 23.12.2021 17:55

Сьогодні 23 грудня 2021 року відбулась 13 сесія 8 скликання

На порядок денний представлено такі питання:

Про затвердження Програми розвитку освіти Шпиківської селищної ради на 2022-2025 роки.

Про затвердження структури та штатного розпису відділу освіти та закладів освіти і культури Шпиківської селищної ради .

Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Шпиківської селищної ради на 2022-2025 роки.

Про бюджет Шпиківської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Шпиківської селищної територіальної громади у вигляді іншої субвенції до бюджету Тульчинської міської територіальної громади в 2022 році

Про затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.

Про внесення змін в структурі та в штатній чисельності працівників КУ “ Центр надання соціальних послуг” Шпиківської селищної ради.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дороги по вул.Перемоги (від будинку №13 до будинку №38) в с.Юрківка, Тульчинського району Вінницької області.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Нове будівництво мереж водогону по вулицях Лісова, Лесі Українки, Світла в с.Рахни-Лісові Шпиківської ТГ Тульчинського району Вінницької області.

Земельні питання

РізнеФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису