Участь Шпиківської селищної ради у Конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

Дата: 27.01.2022 13:23

Участь Шпиківської селищної ради у

Конкурсі Вінницької обласної Ради

«Комфортні громади»

26 січня 2022 року в м. Вінниця в молодіжному обласному центрі «Квадрат» відбулася Презентація (представлення) поданих на обласний Конкурс проектів громадами Тульчинського району.

Від Шпиківської територіальної громади було представлено три проєкти:

1.Освітлення вулиць – пріоритет, безпека та комфорт громади та її жителів. (освітлення вулиць Великовулизького старостинського округу)

2.Налагодження виробництва щепи на базі комунального підприємства «ШПИКІВ» (придбання трактора та щепоріза)

3.Освітлені вулиці – безпека та спокій жителів Шпиківської територіальної громади. (освітлення вулиць Юрківського старостинського округу та смт. Шпикова)

Від Шпиківської територіальної громади представляли проекти - начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності селищної ради – Алла Нич та староста Великовулизького старостинського округу – Сергій Німак.

Нагадуємо, що відповідно пункту 3, розділу І Загальних положень про Конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» - переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проектів від територіальної громади з населенням 10 тис жителів та більше.

Згідно Календарного плану конкурсу «Комфортні громади» - оголошення переможців чекаємо 11 лютого 2022 року.

Проєкти – переможці будуть реалізовані у 2022 році за співфінансування з обласного бюджету.

Тож, тримаємо кулачки за наші проєкти, і нехай переможе найкращий…Фото без описуФото без опису