Вічний спокій та вічна пам'ять!

Дата: 14.02.2022 11:09

Вічний спокій і вічна пам’ять!

14 лютого 2016 року життя Чаплія Івана Федоровича раптово обірвалась.

Чаплій І.Ф. народився 1989 року, в селі Рахни-Лісові Шпиківської селищної ради. Після закінчення школи служив в Збройних Силах України, далі навчання в Київській національній академії внутрішніх справ, брав участь у мітингу на Майдані.

Після подій Майдану в березні 2015 року Іван приймає рішення – мобілізація.

Чаплій І.Ф. служив в 79-тій окремій десантно-штурмовій бригаді навідником. Звання – старший сержант.

Серце Івана Федоровича зупинилось у військовій частині в м. Миколаєва.

27 грудня 2016 року в Рахнівсько-Лісовому НВК відбувся мітинг-реквієм, на якому було відкрито меморіальну дошку загиблому Герою.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини- велике випробування.

Вся Шпиківської територіальна громада схиляє голови в глибокій скорботі.

Нехай земля Івану буде пухом.

Вічний спокій і вічна пам’ять!

Ми закликаємо сьогодні згадати Івана Федоровича в молитвах, а також усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Глибока повага та низький уклін батькам нашого героя - ІВАНА ЧАПЛІЯ!Фото без описуФото без описуФото без опису