Засідання виконавчого комітету Шпиківської селищної ради

Дата: 16.02.2022 16:52

Сьогодні 16 лютого 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Шпиківської селищної ради.

виконавчого комітету від 16 лютого 2022 року.

1.Про погодження поточних технологічних нормативів використання питної води для Громадської організації “Відродження”.

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Козловський О.В.

2.Про необхідність відпрацювання житлового сектору.

3. Про затвердження подання про можливість призначення гр.Волинець Віри Володимирівни,17.142.1959 року народження опікуном малолітніх Волинець Богдани Михайлівни,27.11.2012 року народження ,Волинець Катерини Михайлівни,22.11.2009 року народження та Волинець Валентини Михайлівни,14.02.2008 року народження

Доповідає: начальник служби у справах дітей Шпиківської селищної ради Костенюк О.А.

4.Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

5.Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

6.Про створення комісії та затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Шпиківської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності селищної ради Нич А.М.

7.Про затвердження Положення про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Шпиківській ТГ.

8.Про затвердження Положення про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних ,володільцем яких є Шпиківська селищна рада.

Доповідає: Перший заступник селищного голови Синько Л.І.

9.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими спорудами та будівлями в с.Велика Вулига Тульчинського району Вінницької області.

Доповідає: керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Капустіна О.Д.

10.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими спорудами та будівлями в с.Велика Вулига Тульчинського району Вінницької області.

Доповідає: керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Капустіна О.Д.

11.Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна — житловий будинок розташований за адресою с.Петрашівка Тульчинського району Вінницької області.

12.Про надання дозволу на знесення дерев

Доповідає: головний спеціаліст управління земельних ресурсів, благоустрою та житлово-комунального господарства селищної ради Паридуха М.В.

Всі питання порядку денного були опрацьовані та одноголосно прийняті!