До уваги ВПО!

Дата: 08.05.2022 09:09

ДО УВАГИ переселенців, які зараз мешкають у Шпиківській територіальній громаді

10 травня 2022 спільно з партнерами з UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні ми розпочинаємо реєстрацію на отримання фінансової допомоги людей, які змушені були покинути свої домівки та зараз перебувають в Шпиківській ТГ

10 травня наші колеги розпочнуть прийом людей за адресою:

с. Рахни Лісові ( приймають Рахни Лісові, Стільники,Сліди) по вул. Макаренка 26 ( в Сільській раді)

Графік роботи: з 9.30 до 18.00.

Шпиків ( приймають Шпиків, Левківці, Бушинку) по вул. Ліпіна 4, ( в Селищній раді)

Графік роботи: 10.00 до 17. 00

Юрківка (приймають Юрківку, Ярове, Юліямпіль) по вул. Качури ( в сільській раді)

Графік роботи: 10:00 до 16:00

11 травня 2022 року

С.Велика Вулига ( приймають Велику Вулигу, Малу Вулигу, Рогізну) по вул. Центральна 74 ( в сільській раді)

Графік роботи: з 10.00 до 13:00

Печера ( приймають Печеру, Даньківку, Петрашівку) по вул. І.Кальницького ( в сільській раді)

Графік роботи з 10:00 до 16:30

Торків по вул.Мельника 26 (в сільській раді)

Графік роботи: з 10:00 до 15:00

? Для реєстрації при собі необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу (за наявності документи дітей та інших осіб яких Ви супроводжуєте). Це може бути:

- паспортID карткаДокументи з додатку «ДІЯ»;

- індивідуальний податковий номер (ІПН);

- водійське посвідчення;

або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

УВАГА: Буде достатньо, якщо буде присутня одна людина від родини з оригіналами документів на кожного члена родини, які переїхали з ним. Якщо немає оригіналів документів, всі члени родини повинні бути присутні.

Якщо ви вже отримали допомогу від інших міжнародних організацій (не стосується державної допомоги), в еквівалентному розмірі 2220 грн, ви не можете бути зареєстровані в програмі фінансової допомоги від УВКБ ООН.

Після проходження процедури реєстрації очікуйте на смс-повідомлення про надходження коштів.Фото без опису