Під час ведення бойових дій біля населеного пункту Авдіївка Донецької області загинув Байбарза Руслан Михайлович!

Дата: 10.06.2022 16:27

Із сумом та жалем сповіщаємо, що в нашу Шпиківську громаду прийшла трагічна звістка. 26 травня на російсько-українській війні загинув житель с.Юліямпіль , Байбарза Руслан Михайлович, 26 липня 1987 року народження.

Військовослужбовець був солдатом номера обслуги 2 кулеметного відділення окремого кулеметного взводу.

Під час ведення бойових дій біля населеного пункту Авдіївка Донецької області життєва зірка Руслана Михайловича згасла.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав нашого Героя-земляка. Світлий спомин про нашого мужнього, відважного Руслана Михайловича, який віддав своє молоде життя за Україну, її кращу долю, навіки залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідною людини.

Вічна пам’ять та царство небесне Захиснику України.Фото без опису