Перевірка готовності закладів освіти громади до нового 2022/2023 навчального року

Дата: 19.08.2022 15:36

Моніторинг безпечного освітнього середовища у Шпиківській громаді!

З метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти Шпиківської ТГ в умовах воєнного стану, 18.08.2022 року за участі заступника Тульчинської військової адміністрації Сергія Чепернатого, першого заступника селищного голови Людмили Синько, начальника відділу освіти Шпиківської селищної ради Анатолія Джураєва та спеціалістів відповідних служб району та громади був здійсненний моніторинг виконання рекомендацій щодо створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та збереження життя і здоров’я дітей та обстеження захисних споруд закладів освіти. Під час візиту було оглянуто 9 закладів освіти, серед яких 3 заклади дошкільної освіти та 6 закладів загальної середньої освіти. По завершенні огляду були складені відповідні акти готовності укриття та надано рекомендації для керівників закладів освіти, крім того освітянам були надані інформаційні плакати на тему мінної безпеки для розміщення їх у куточку безпеки.