Шановні жителі громади, просимо дотримуватись Правил благоустрою!

Дата: 24.10.2022 10:15

Звертаємося до жителів Шпиківської територіальної громади про необхідність в найкоротший термін привести в належний санітарний стан прилеглі до приватних будівель території. Наведіть порядок біля своїх дворів, заберіть будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, дошки, та ін.), гілля, сміття та інші відходи, які знаходяться там роками. Постійно утримуйте в чистоті та порядку власні і прилеглі території! Роботи для проведення яких потрібні дозвільні документи – здійснюйте тільки після отримання вказаного документа.

Шановні громадяни!

Просимо дотримуватись Правил благоустрою, зберігати чистоту й порядок на території населених пунктів громади.Фото без опису