КВАРТИРНИЙ ОБЛІК

Дата: 01.11.2022 15:20

КВАРТИРНИЙ ОБЛІК

Згідно з пунктом 25 Положення про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Шпиківській територіальній громаді, виконавчий комітет Шпиківської селищної ради в період з 1 жовтня по 31 грудня 2022 року проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їхні облікові дані, на підставі особисто наданих громадянами таких документів:

• Ксерокопії паспорта (за наявності оригіналу);

• Ксерокопії картки фізичної особи – платника податків (за наявності оригіналу);

• Ксерокопії документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналів);

• Довідки про склад сім’ї та реєстрацію;

• Ксерокопії свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності оригіналів);

• Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

Якщо особа, яка перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Шпиківської селищної ради вже набула у власність житло то достатньо заяви – повідомлення про наявність житла у власності до якої додається ксерокопія паспорта (за наявності оригіналу) та ксерокопія картки фізичної особи – платника податків (за наявності оригіналу).

Прийом документів проводиться щодня в Шпиківській селищній раді, або в адміністративних будівлях відповідних старостинських округів.

Дні прийому (крім вихідних):

з 8.00 до 17.00,

перерва з 12:00 до 13:00