14 листопада 2022 року в ШПИКІВСЬКІЙ селищній раді відбулась  22 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

Дата: 15.11.2022 13:43

14 листопада 2022 року в ШПИКІВСЬКІЙ селищній раді відбулась

22 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства "Шпиків" Шпиківської селищної територіальної громади

2.Про внесення змін до рішення 13 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання

№ 2089 від 23.12.2021 року “Про бюджет селищної територіальної громади на 2022 рік” зі змінами.

3.Про затвердження звіту про виконання бюджету Шпиківської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

4. Про збільшення статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства “Шпиків” в новій редакції.

5.Про затвердження Статуту Шпиківського закладу дошкільної освіти Тульчинського району Вінницької області в новій редакції.

6. Про внесення змін до структури та штатного розпису Шпиківського закладу дошкільної освіти Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

7. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти розташованих на території Шпиківської селищної ради на 2023 рік

8. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти Шпиківської селищної ради.

9.Про ліквідацію Ярівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів — закладу дошкільної освіти Шпиківської селищної ради Вінницької області.

10. Про ліквідацію закладу дошкільної навчального закладу “Сонечко” с. Сліди.

11. Про внесення змін до рішення 12 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання від 14.12.2021 року № 1051 “Про затвердження Програми соціального захисту “Турбота” Шпиківської територіальної громади на 2022-2024 роки”.

12. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів та звільнення окремих категорій осіб/сімей від плати за надання соціальних послуг в КУ"ЦНСП" Шпиківської селищної ради.

13. Про внесення змін до Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Шпиківської територіальної громади на 2022- 2024 роки.

14.Про надання дозволу на укладання договору оренди приміщення.

15.Про надання згоди на прийняття спеціалізованих автомобілів до комунальної власності територіальної громади Шпиківської селищної ради.

16. Про надання згоди на передачу майна ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ до комунальної власності територіальної громади Шпиківської селищної ради.

17. Про присвоєння назви “лісництву” “Лісовий кордон”.

18. Земельні питання.

19. Різне

Всі питання порядку денного були детально опрацьовані на комісіях і прийняті сесією.

Бажаємо всім міцного здоров'я!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису