5 грудня – Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2022 15:11

Шановні волонтери!
       Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Міжнародного дня волонтера.
      Щира вдячність і шана тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі допомоги людям.
      Цей день – данина пошани всім, хто за покликанням серця, у нелегкий воєнний час допомагає військовим Збройних сил України в боротьбі з ворогом, хто підтримує внутрішньо-переміщених осіб, забезпечуючи їх усім необхідним, формує гуманітарні вантажі для жителів звільнених територій.
      Український волонтерський рух – унікальне суспільне явище, якому немає рівних у світі. Своїм розмахом він демонструє не лише силу національного спротиву українців, а й незламність духу, згуртованість та єдність. За всі добрі справи хочеться щиро подякувати нашим місцевим волонтерам  та благодійникам, підприємцям, учнівській молоді, студентам, медикам, освітянам, пенсіонерам, усім небайдужим жителям громади, хто з власної волі долучився до волонтерства і з честю долає виклики тривожного сьогодення, докладає зусиль для допомоги фронту.  Волонтерство – це життєве кредо, це – покликання і особливий стан душі, що викликає захоплення, варте найщиріших слів. Сердечна вдячність вам, шановні добродії та благодійники, за невичерпну жагу приносити користь громаді, підтримувати наших воїнів, за чуйність і незламність, милосердя і добро. Міцного вам здоров’я, витримки й терпіння, щедрих Господніх благословень, оптимізму й віри у мирне майбутнє рідної України, яке ми наближаємо спільно. Тримаймо стрій! Разом ми – сила.
Перемога обов’язково настане, адже з нами Правда і Бог!Фото без опису