Відбулась 24 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

Дата: 21.12.2022 18:04

21 грудня 2022 року відбулась 24 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання на якій було присутніх 18 депутатів та селищний голова.

На порядок денний було винесено 24 питання, всі питання були детально опрацьовані.

Одними з головних питань сесії були такі:

Про Програму економічного і соціального розвитку Шпиківської територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми розвитку житлово — комунального господарства та благоустрою Шпиківської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Шпиківській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.

Про Програму цивільного захисту населення і територій Шпиківської селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2025 роки.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Шпиківської селищної ради.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються КУ “Центр надання соціальних послуг” Шпиківської селищної ради на 2023 рік.

Про бюджет Шпиківської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Плану роботи Шпиківської селищної ради на 2023 рік.