Шпиківська територіальна громада висловлює щирі співчуття батькам захисника ІВАНА ФЕДОРОВИЧА ЧАПЛІЯ!

Дата: 14.02.2023 15:43

В Рахнах- Лісових сім років тому відбулася важка трагедія, яка торкнулася усіх нас. У страшні години за те, щоб ми жили на рідній землі, за оборону нашої землі, щоб ми з Вами водили діток до дитячих садочків, до школи, раділи життю, навчалися, працювали, відпочивали віддав своє життя наш односельсанин ГЕРОЙ ЧАПЛІЙ ІВАН ФЕДОРОВИЧ!

14 лютого 2016 року життя Чаплія Івана Федоровича раптово обірвалась.

Чаплій І.Ф. народився 1989 року, в селі Рахни-Лісові. Після закінчення школи служив в Збройних Силах України, далі навчання в Київській національній академії внутрішніх справ, брав участь у мітингу на Майдані.

Після подій Майдану в березні 2015 року Іван приймає рішення – мобілізація.

Чаплій І.Ф. служив в 79-тій окремій десантно-штурмовій бригаді навідником. Звання – старший сержант.

Серце Івана Федоровича зупинилось у військовій частині в м. Миколаєва.

27 грудня 2016 року в Рахнівсько-Лісовому НВК відбувся мітинг-реквієм, на якому було відкрито меморіальну дошку загиблому Герою.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини- велике випробування.

Вся Шпиківської територіальна громада схиляє голови в глибокій скорботі.

Нехай земля Івану буде пухом.

Вічний спокій і вічна пам’ять!

Ми закликаємо сьогодні згадати Івана Федоровича в молитвах, а також усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Глибока повага та низький уклін батькам нашого героя - ІВАНА ЧАПЛІЯ!

Світла пам'ять!Фото без опису