Захищаючи Україну загинув наш земляк Галуза Олександр Сергійович

Дата: 22.02.2023 10:57

Трагічна звістка знову надійшла у Шпиківську територіальну громаду – захищаючи Україну і кожного з нас загинув наш земляк Галуза Олександр Сергійович ( 23.05.1990-13.01.2023)

Народився Галуза Олександр Сергійович 23 травня 1990 року у с. Сліди. Після закінчення Бушинської школи, продовжив навчання у Вінницькому транспортному коледжі.

Загинув 13 січня 2023р. під час виконання бойових завдань в м.Соледар Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра . Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, та нехай добрий, світлий спомин про Олександра стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і шана Герою! Низький уклін і співчуття рідним і близьким.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Про час і дату поховання буде додаткова інформація.Фото без опису