Працівники батальйону спеціального призначення "Вінниця" завітали до Великовулизької гімназії Шпиківської селищної ради

Дата: 10.03.2023 10:39

Ювенальна Поліція України

7 березня 2023 до Великовулизької гімназії Шпиківської селищної ради завітали працівники батальйону спеціального призначення "Вінниця", ювенальні поліцейські Тульчинського РВП та поліцейський офіце  Шпиківської територіальної громади. Під час зустрічі спецпризначенці розповіли дітям про специфіку своєї роботи, продемонстровано спеціальні засоби та засоби особистої безпеки, які використовуються під час виконання службових завдань  Поліцейськими Тульчинського РВП проведено роз'яснення про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх, правила поведінки в школі та побуті, а також наголошено на безпечному користуванні мережею Інтернет.

Батальйон особливого призначення «Вінниця»Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису