Військовий коледж сержантського складу, правила вступу

Дата: 22.03.2023 08:32

Військовий коледж сержантського складу

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації створений відповідно до спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України від 21.09.2009 р. № 476 / 877 «Про додаткові заходи щодо організації підготовки сержантського та старшинського складу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» для Збройних Сил України».

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка: 122 "Комп’ютерні науки" та 172 "Телекомунікації та радіотехніка", та в сучасних умовах є затребуваним у військах. Термін навчання в коледжі складає 3 роки.

Підрозділи:

Циклова комісія "Із загальноосвітніх дисциплін"

Циклова комісія "Із загальновійськових дисциплін"

Циклова комісія "З експлуатації комп’ютерних систем і мереж"

Циклова комісія "З експлуатації засобів військового зв’язку"

Матеріально-технічна база коледжу включає: навчальний корпус (навчальні аудиторії, лабораторії, конференц-зали, бібліотеки), гуртожиток, стадіон, спортивна зала, спортивне містечко, стройовий плац, радіополігон, військове стрільбище, навчально-тактичне поле, їдальня, лазня.

За час навчання 3 роки курсантам не тільки надаються фундаментальні та спеціальні знання у галузі зв’язку, що дозволяють зайняти гідне місце в лавах Збройних Сил України, а й одночасно здійснюється виховання в дусі патріотизму та поваги до своєї країни, до бойових та військових традицій.

Контактні телефони: (0532) 53-67-13 (3-12-02), (066)732-03-03, (067)736-33-61, (063)736-80-00.

Веб-сайт: Військовий коледж сержантського складу ВІТІ