Шпиківську ТГ відвідала народний депутат Лариса Миколаївна БІЛОЗІР

Дата: 31.03.2023 10:47

Напередодні відвідала   Шпиківську Територіальна Громада , де нині попри скрутний час кипить робота з облаштування Центру надання адміністративних послуг. ЦНАП У Шпикові має стати місцем, де зручно та швидко мешканці громади та внутрішньо переміщені особи зможуть отримати увесь спектр адміністративних та соціальних послуг, без нервів, черг і без потреби бігати по кабінетах. Повномасштабне вторгнення росії зупинило всі державні програми розвитку мережі ЦНАПів в Україні, тому зараз громади змушені самі віднаходити ресурс у своїх бюджетах, аби створити належні умови для людей. У Шпикові це розуміють, тому і працюють над цим. Також нині в громаді думають над відновленням місцевого тиру для навчання дітей правилами поводження зі зброєю. Після повномасштабного вторгнення Росії шкільну програму доповнили новими темами. Раніше в Україні оновили предмет "Захист України", а згодом можуть з’явитися і тири, щоб діти навчилися стріляти. Будемо шукати спільні рішення для реалізації задуманого.

Лариса БілозірФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису