Відбулось засідання атестаційної комісії

Дата: 06.04.2023 10:59

06 квітня 2023 року на базі відділу освіти Шпиківської селищної ради в онлайн форматі з використанням дистанційних технологій відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

У 2022-2023 навчальному році пройшли професійну атестацію 12 педагогічних працівників закладів освіти Шпиківської селищної ради. Серед педагогічних працівників закладів освіти переважна більшість атестувалися на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії та педагогічних звань. Атестаційна комісія ІІ рівня у своїй роботі передусім керувалася інтересами педагогічного працівника, який атестується.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!Фото без опису