8 травня - День памʼяті та примирення

Дата: 08.05.2023 11:20

Шановні мешканці Шпиківської територіальної громади!

8 та 9 травня ми разом зі всією країною відзначаємо День пам`яті та примирення!

Ми повинні пам`ятати про трагічні сторінки нашої історії, про страждання, які довелося пережити людству у роки Другої світової війни. Нас всіх об`єднує пам`ять про багатомільйонні жертви нацизму і пам`ятаючи про це, ми повинні робити все для того, щоб подібне ніколи не повторилося.

Ми не повинні забувати про героїзм тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю, ціною власного життя рятував світ, приніс народам перемогу та мир.

В нашій громаді залишився однин ветеран Другої світової війни - ПОГРАНИЧНА НІНА КИРИЛІВНА

Ми вітаємо вас з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні і висловлюємо вам глибоку повагу та щиру вдячність за те, що ви зробили для всіх нас.

Бажаю всім нам миру та злагоди, міцного здоров`я, радості, щастя та добра, якнайшвидшої Перемоги!

Вічна пам`ять полеглим, доземний уклін живим!

На жаль, і сьогодні українцям доводиться зі зброєю в руках виборювати свободу та незалежність, територіальну цілісність своєї країни. Захисники України продовжують славні традиції своїх предків, проявляють самовідданість та героїзм, викликаючи глибоку шану нашого народу.

Слава Україні ! Героям Слава!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису