Тренінг щодо впровадження та використання курсу у професійній діяльності та повсякденному житті

Дата: 22.05.2023 09:26

У всьому світі люди стикаються з численними формами вкрай несприятливих обставин – починаючи з особистих труднощів і стресу, пов'язаного з роботою або сім'єю, і закінчуючи проблемами, що торкаються цілих спільнот, як от насильство, хвороби, відсутність економічних можливостей, війни. Для підтримки людей, які переживають такі вкрай несприятливі обставини, ВООЗ розробила курс «Самодопомога Плюс» [‎Self-Help Plus]‎ (‎SH+)‎ – мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом, який проводиться протягом п'яти тижнів у групах чисельністю до 30 осіб одночасно.

17-18 травня психологами Вінницького обласного центру соціальних служб Роксаною Пилявець та Тетяною Більо проведено тренінг щодо впровадження та використання курсу у професійній діяльності та повсякденному житті. Учасниками стали 15 спеціалістів – фахівців із соціальної роботи та психологів з 6 територіальних громад області.

Відкриття заходу відбулось за участі заступника директора обласного центру соціальних служб Ольги Слободяник.

Навчання відбулося в комбінованому режимі: перший день в онлайн, другий – в офлайн форматі.

Курс «Самодопомога Плюс» був розроблений для підтримки дорослих, які знаходяться у стресі. Цей курс є особливо корисним для людей, які постраждали від вкрай несприятливих обставин. Навички, які учасники набувають, розвивають та вдосконалюють під час курсу, направлені на подолання та управління стресом у місцях, де може бути важко забезпечити або контролювати більш ресурсомісткі психологічні втручання. В рамках курсу «Самодопомога Плюс» можуть займатися люди різних переконань та релігій, а також люди з різним рівнем освіти.

Особливість даного курсу у тому, що людина працює над собою, набуваючи потрібних навичок управління своїм стресом, у власному темпі, у комфортних умовах, створених фасилітатором та ко-фасилітатором групи.

Дякуємо Veteran Hub за підтримку у проведенні тренінгу. Подібні зустрічі здатні зближувати людей та робити світ кращим!