До уваги споживачів водопостачання!

Дата: 23.05.2023 15:38

Шановні споживачі!

На виконання вимог щодо інформування споживачів послуг про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання  комунальне підприємство «Печерське» Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області доводить до відома споживачів послуг інформацію про намір зміни тарифу на централізоване водопостачання з 01.07.2023 року.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Водночас, слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: вартості енергоносіїв, рівня мінімальної заробітної плати, ставок податків та зборів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня.

23 травня  2023 року КП «Печерське»  звернулося до виконавчого комітету Шпиківської селищної  ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифу з централізованого водопостачання.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання має наступний розмір:

• Централізоване водопостачання – 38 грн. за 1куб. м

Підставами для перегляду діючих тарифів на централізоване водопостачання  є:

• збільшенням вартості енергоносіїв;

• в 2023р. зросла сума податків та зборів в порівнянні з сумою, закладеною в розрахунку попередніх тарифів.;

Формування тарифів на централізоване водопостачання здійснюється відповідно до  економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.

Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на централізоване водопостачання комунального підприємтсва «Печерське»

Зазначений тариф на послуги централізованого водопостачання заплановано ввести в дію з 01 липня  2023 року.

Зауваження та пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання  просимо надавати у письмовій формі протягом 30 календарних днів з дня повідомлення споживачів щодо наміру встановлення тарифів за адресою: смт.Шпиків, Вул.Ліпіна, 3, тел.5-12-05.