З Днем Конституції, Україно!

Дата: 28.06.2023 11:29

Шановні колеги!

Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо Основний Закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди. Конституція  визначила  найціннішими  життя  людини,  її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання.

Саме за незалежність, соборність та суверенність, за вибір європейських цінностей – верховенства права, рівності людей, цінності життя і здоров‘я, честі і гідності кожного, які гарантує українська Конституція, сьогодні кращі сини і доньки нашої країни звитяжно борються на усіх фронтах. Адже захист держави є головним обов‘язком кожного громадянина, що також прописано у Конституції.

І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

З нагоди Дня Конституції України хочу побажати Вам єдності й сумління у дотриманні своїх конституційних прав та обов‘язків. Бо у такий непростий час це особливо важливо для досягнення спільної мети – перемоги у боротьбі за волю, незалежність та суверенітет України.

Сили нам, віри, завзяття і миру!