Відбулась 30 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

Дата: 12.07.2023 16:39

12 липня 2023 року відбулась 30 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання .

На сесію прийшли жителі смт.Шпиків з зверненням про недопущення скорочення ставок листонош в ВПЗ смт.Шпиків 23614.

Попередньо 27 червня до мене з колективним зверненням (листом + підписами жителів смт.Шпиків) жителі смт Шпиків, селищною радою був надісланий лист Вінницькій дирекції Акціонерного товариства “Укрпошта” в листі прописали, що в смт. Шпиків проживає 3136 жителів з них 650 пенсіонерів площа населеного пункту Шпиків 860 га, що становить 354,15 км2

В селищі Шпиків 28,20% людей віком від 60 до 100 років, які не вміють користуватися новітніми засобами зв’язку, гаджетами, платіжними картка, вони є вразливими і для них вкрай потрібно, щоб функціонувала пошта, щоб листоноша приносила всі необхідні платіжки додому, щоб людям цього віку було безбар’єрно користуватися всіма послугами, спокійно і своєчасно отримувати пенсію, робити передплату на газети.

В разі скорочення ще двох працівників, двома листоношами буде не в силах охопити все селище, бо розносять пенсії, субсидідії, перекази, платіжки за світло та за газ, рекомендовані листи, судові повістки та інше.

Селищний голова запрошував на сесію представників керівництва укр.почти, але на сесію ніхто не приїхав.

Спільно з депутатами вирішили написати депутатське звернення в Вінницьку дирекцію Акціонерного товариства “Укрпошта” та Київську дирекцію Акціонерного товариства “Укрпошта”, так як на попередній лист відповіді не отримали. Сподіваємось, що на наше звернення буде позитивна відповідь.

Далі перейшли до порядку денного

Одними з головних питань порядку денного були:

Звіт селищного голови про роботу селищної ради та виконавчого комітету за 2022 рік.

Затвердження звіту про виконання бюджету Шпиківської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Встановлення ставки податку туристичного збору на території Шпиківської селищної територіальної громади.

Припинення права оперативного управління та вилучення з оперативного управління відділу освіти Шпиківської селищної ради майна комунальної власності та передачу його в оперативне управління КП “Шпиків”.

Проведення конкурсу на вивезення побутових відходів на території Шпиківської селищної територіальної громади.

Затвердження зразка та опису номерної печатки адміністратора центру

надання адміністративних послуг та печатки для довідок виконавчого комітету.

Про внесення змін до Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Шпиківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про надання дозволу КНП “Шпиківський центр первинної медико-санітарної допомоги”на укладання договору оренди нежитлових приміщень.

Всі питання порядку денного детально були розглянуті на постійних комісіях та висвітлені на офіційному сайті Шпиківської селищної ради.

Бажаємо всім міцного здоров’я та ПеремогиФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису