Відбулась позачергова 31 сесія 8 скликання Шпиківської селищної ради

Дата: 08.08.2023 15:31

08.08.2023 року відбулась позачергова 31 сесія Шпиківської селищної ради 8 скликання

Одними з головних питань порядку денного були:

Внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення Шпиківської селищної територіальної громади до участі у русі національного спротиву на 2022-2025 роки” зі змінами.

Внесення змін до “Стратегічної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Шпиківської територіальної громади на 2022-2024 роки” зі змінами.

Інформує: Наталія САВЧЕНКО, директор КНП “Шпиківський ЦПМСД” Шпиківської селищної ради.

Надання згоди на підписання договорів щодо зміни сторони в зобов’язанні за договорами на користування складовими Єдиної газотранспортної системи України (між власниками та газотранспортними або газорозподільними підприємствами).

Звіт поліцейських офіцерів громади за 6 місяців 2023 року.

Всі проекти рішень висвітлені на офіційному сайті Шпиківської селищної ради

Бажаємо всім міцного здоров’я та ЯКНАЙШВИДШОЇ ПЕРЕМОГИ!Фото без описуФото без опису