Оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції

Дата: 14.08.2023 15:07

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакансій:

Поліцейський з логістики (м. Гнівань) грошове забезпечення від 17000 грн (1 вакансія)

Оперуповноважений (м. Вінниця, Липовець, Немирів, Жмеринка, Козятин) грошове забезпечення від 21500 грн (5 вакансій)

Молодший інспектор-кінолог (м. Вінниця) грошове забезпечення від 19300 грн (2 вакансії)

Поліцейський з обліку та збереження речових доказів та озброєння (м. Вінниця, Тульчин, Ладижин, Шаргород) грошове забезпечення від 1 7000 грн (4 вакансії)

Помічник чергового (м. Ямпіль, Ладижин) грошове забезпечення від 18000 грн (2 вакансії)

Інженер сектору інформаційної підтримки (м. Гайсин) грошове забезпечення від 18500 грн (1 вакансія)

Поліцейський-водій (м. Вінниця) грошове забезпечення від 17000 грн (2 вакансії)

Реєстрація анкет та прийом документів триватиме до 14 серпня 2023 року!!!! Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до сектору кадрового забезпечення Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Тульчин, вул. Успенська,3.

Телефон для довідок : 0980302263, 0962681654.Фото без опису