Асистент дитини- важлива складова інклюзивного навчання

Дата: 25.08.2023 15:49

Сьогодні 25.08.2023 року відбулась розширена нарада щодо стану забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Нарада відбулась за участі заступників селищного голови, відділу освіти, управління соціального захисту, фінансового управління, КУ “Центр надання соціальних послуг” та керівників закладів освіти. Під час зустрічі було обговорено спільний план роботи в даному напрямку для надання якісних освітніх та соціальних послуг.

Також учаники нарада наголосили про те, що громада має потребу у функціонуванні власного інклюзивно-ресурсного центру, який стане важливим центром для координації усіх учасників процесу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису