Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 05.09.2023 16:20

В Шпиківській селищній раді 05 вересня 2023 року відбулося

позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний винесені такі питання:

• Про внесення змін до рішення 24 сесії Шпиківської селищної ради 8 скликання № 2395 від 21.12.2022 року “ Про бюджет Шпиківської селищної територіальної громади на 2023 рік”.

• Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Шпиківської селищної територіальної громади на 2024 рік.

• Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг , що надаються через відділ “ Центр надання адміністративних послуг “ Шпиківської селищної ради.

• Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна шляхом укладання договору дарування.

• Про надання дозволу неповнолітній дитині на вчинення правочину щодо нерухомого майна , за згодою матері, на підписання договору Дарування. на вчинення правочину щодо нерухомого майна шляхом укладання договору дарування.

• Про надання дозволу на укладення договору щодо поділу спадкового майна та оформлення спадщини від імені малолітньої дитини.

• Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими спорудами та будівлями.

• Про видачу дублікату свідоцтва на право власності на житловий будинок.

• Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

Всі рішення опубліковані на офіційному сайті Шпиківської селищної ради!

Бажаємо всім міцного здоров’я та найшвидшої ПЕРЕМОГИ!Фото без описуФото без описуФото без опису