Дата: 08.09.2023 14:23

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакансії:

• Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Тульчинського районного відділу поліції. Грошове забезпечення від 18700 грн

Реєстрація анкет та прийом документів триватиме до 8 вересня 2023 року!

Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np/gov/ua , де також можна отримати інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до сектору кадрового забезпечення Тульчинського районного відділу поліції за адресою м.Тульчин, вул. Успенська, 3, та до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою м.Вінниця, вул. Театральна, 10, каб. 111.

Телефон для довідок: 098-03-02-263, 096-26-81-654Фото без опису