Воркшоп «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості»

Дата: 12.09.2023 13:38
Кількість переглядів: 130

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у співпраці з Міжнародною організацією з міграції, ГО «Екоклуб» та БО «Фонд «Енергетична Дія для України», за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління», проводитиме воркшоп щодо реалізації проектів розподіленої генерації з ВДЕ, їх технічних особливостей та можливостей фінансування.

Комітет запрошує місцевих голів та депутатів місцевих рад, представників установ, які мають встановлені СЕС або планують їх встановлювати.

Доповідачі: представники Міненерго, МОЗ, технічні представники установ, які мають реалізовані проекти, НКРЕКП та міжнародні та українські організації, які займаються реалізацією проектів забезпечення об'єктів соціальної інфраструктури установками генерації електричної енергії.

Модератор воркшопу -  Голова Комітету Андрій Герус.

План заходу:

- вступне слово Голови Комітету, заступника Міністра енергетики, радника Міністра охорони здоров’я.

-  презентація реалізованих проектів;

- можливості фінансування проектів з розвитку розподіленої генерації електроенергії на місцях;

- необхідна документація по встановленню сонячних електростанцій для об’єкту;

- практичні кейси реалізації;

- економічний ефект від роботи генеруючої установки та додаткові преференції.

Детальна програма буде поширена перед початком заходу.

Тривалість воркшопу: до 5 годин з перервою з 11:00 – 16:00.

Посилання для участі: https://t.ly/FPuNO, пароль: 230916 (перед підключенням міститься коротка форма реєстрації)

Передбачено онлайн-трансляцію на YouTube-каналі Комітету.

 

З великою ймовірністю з настанням ОЗП 2023/2024 росія посилить ракетні удари по нашій енергетичній інфраструктурі. Однак об’єкти соціальної інфраструктури, а саме лікарні, водоканали, підприємства теплокомуненерго, не мають відчувати проблем з електропостачанням, адже це створює труднощі у наданні медичної допомоги, водопостачанні та теплопостачанні міста.

До того, встановлення нових мініелектростанцій має сьогодні бути одним з основних пріоритетів у державі. Адже наявність електроенергії – це критичний фактор національної економіки, а саме дієва економіка забезпечує робочі місця, а також податки у державний та місцеві бюджети. Саме забезпечена енергоресурсами економіка, що працює дозволяє акумулювати ресурси для військових потреб країни, як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Об’єкт, який забезпечує себе енергією і ще й видає електроенергію у мережу, має суттєво нижчі ризики зупинки роботи й допомагає енергетичній системі загалом.

На думку Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, введення в експлуатацію великої кількості малої генерації — довготривалий процес, але його варто вже зараз активно впроваджувати, щоб мати меншу залежність від основних, великих об’єктів енергосистеми.

«Починати можна вже, адже є всі для цього умови. Щоб дізнатись, які саме існують умови і як ними скористатись – ставайте учасником нашого воркшопу», — закликав Андрій Герус.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь