Про проведення Обласного національно-патріотичного форуму «Defenders Autмmn Fest»

Дата: 18.09.2023 10:00

Відповідно до Обласної цільової соціальної програми національно- патріотичного виховання на 2021 — 2025 роки, затвердженої рішенням 4 ceciiї обласної Ради 8 скликання від 29 січня 2021 року 29, з метою формування у молоді національно-патріотичної свідомості, національної гідності, утвердження української національної та громадянсвкої ідентичності, Департамент соціальноі’ та молодіжної політики облвійсвкадміністрації планує 27 вересня 2023 року проведення Обласного національно-патріотичного форуму «Defenders Autumn Fest».

Формат форуму включатиме:

елементи вишколу для молоді за різними напрямками, що сприятиме фізичному та моральному гартуванню молоді;

панельну дискусію із запрошеними спікерами;

благодійний музичний концерт від молодих виконавців та гуртів.

Yci деталі, точний час та місце проведения заходу будуть повідомленні  учасникам та учасницям після реестрації.

Форма ресстрації доступна за посиланням: http://surl.li/laohJ  Реестрація відкрита до 10.00 год 25 вересня 2023 року.

Контактна особа: Олвга Ковалишина, головний спеціаліст відділу  молодіжної політики та національно патріотичного виховання, +38 (096) 9891474Фото без опису