З нагоди Дня працівників освіти в Шпиківській громаді відбулися урочисті заходи.

Дата: 29.09.2023 15:11

Висловлюємо щиру вдячність нашим педагогам, які незалежно від складних умов продовжують професійно виконувати свої обов’язки.

Освітян нашої громади привітали селищний голова Микола Кривоцюк, перший заступник селищного голови Людмила Антоненко та начальник відділу освіти Анатолій Джураєв.

З нагоди професійного свята почесними грамотами відзначено кращих представників освітянської спільноти.

Ми щиро вдячні вам, наші дорогі вчителі, за вашу відданість, мудрість і безмежну любов до праці. Бажаємо відчути тепло учнівських сердець і силу батьківської вдячності та поваги до вашої роботи. Хай життя буде наповнене наснагою, любов’ю та здоров’ям, а педагогічна майстерність з кожним роком стає ще більш витонченою та професійнішою.

Вітаємо з Днем вчителя!Фото без опису