Шпиківська селищна рада запрошує взяти участь у конкурсі Бюджет участі

Дата: 21.01.2021 14:52

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість мешканцям Шпиківської ТГ брати участь в розподілі коштів селищного бюджету через створення проектів  у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Будь-який житель громади може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в ТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують.

Вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – територія Шпиківської селищної ради та маєте цікаві ідеї розвитку громади? Тоді не зволікайте та подавайте свій проект!!!Фото без опису

Для реалізації ваших ідей розвитку Шпиківської ТГ необхідно подати проект та заповнити форму: