Дата: 17.10.2023 13:25

Страшна звістка знову прийшла в нашу громаду.

Захищаючи Україну, свій дім від агресора в бою загинув Олійник Микола Валерійович, 24 червня 1994 року народження, житель с.Велика Вулига, Шпиківської територіальної громади.

Російський агресор обірвав його лінію життя. По переду плани, здобутки, виклики долі, але їм не судилось здійснитись.

6 жовтня 2023 року в районі міста Бахмут Донецької області наш Захисник прийняв свій останній бій. Пам'ять про Героя та його подвиг завжди житиме в наших серцях.

Захисник Микола служив від Департаменту поліції особливого призначення ОШБ Національної поліції України"ЛЮТЬ"

Управління поліції особливого призначення штурмовий полк «ЦУНАМІ».

Шпиківська територіальна громада висловлює щирі співчуття матері Ніні Петрівні, вітчиму Олександру Вікторовичу, брату Ігору, сестрам Альоні та Тетяні всім рідним і близьким загиблого воїна. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, схиливши голови перед світлою пам’яттю Воїна.

Микола назавжди залишиться патріотом, вірним сином українського народу, енергійним, життєрадісним, веселим, щирим, добрим, справжнім товаришем, непохитним, нескореним українським воїном повним сил, мрій, надій та сподівань.

Вічна пам’ять Герою!Фото без опису