УВАГА!!! Шановні споживачі природного газу

Дата: 06.11.2023 16:30

УВАГА!!!

Шановні споживачі природного газу

Працівниками Тульчинського управління експлуатації газового господарства Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» буде проведена робота по заключенню Договорів розподілу природного газу, шляхом підписання заяви-приєднання.

Заява-приєднання, разом із інформаційним листом та рахунком на оплату, була рознесена кожному споживачу.

Прохання до споживачів прийти до пункту збору, надати уже підписану заяву-приєднання, або зявитися задля її підписання.

Селище Шпиків та село Винокурня, 08.11.2023 з 09:00 до 16:00 год., приміщення ЦНАПу.

При поданні заяви-приєднання споживач має пред'явити документи, які посвідчують особу (паспорт громадянина України) та документ про взяття на облік або реєстрацію у територіальних органах Державної фіскальної служби (ідентифікаційний код).

Саме на основі заяви - приєднання національний оператор газорозподільних мереж укладає зі споживачами офіційну угоду про розподіл палива та надає послуги розподілу.

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать споживачу (його постачальнику), власне до споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

Приєднання до умов типового договору розподілу газу - обов'язкова умова для санкціонованого відбору газу з мереж.

В іншому випадку споживач не має права використовувати природний газ з газорозподільної системи. Має самостійно припинити відбір газу та подати до оператора ГРМ відповідну письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об’єкт.

Дякуємо за розуміння!Фото без опису