Війна забрала життя ще одного Героя- Яковишена Валерія Степановича

Дата: 11.12.2023 15:32

7 грудня 2023 року, під час ворожого стрілецького бою біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області, обірвалось життя Яковишена Валерія Степановича, 1974 року народження, жителя с.Юрківка

Солдат Яковишен Валерій Степанович був водієм-ковалем відділення спеціальних робіт взводу спеціальних робіт ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону.

На небо полинула душа захисника. Війна забрала життя ще одного Героя.

Гірко й несправедливо втрачати наших захисників. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблого, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим.

Вічна пам'ять вам, Валерію Степановичу! Ви назавжди залишитесь у серцях. Нехай Всевишній дарує вам Царство Небесне, а Україні - Перемогу, спокій та мир, за який ви віддали своє життя.

Вічна пам’ять Герою!Фото без опису