Відбувся міжнародний круглий стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації»

Дата: 28.11.2023 13:39

25 листопада, у місті Берегове Закарпатської області відбувся міжнародний круглий стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації»

Цей захід був націлений на обговорення актуальних проблемних питань, пов'язаних із розвитком територіальних громад та децентралізації

Основними питаннями круглого столу були співпраця територіальних громад з соціально-відповідальним бізнесом, налагодження співпраці з молдавськими та румунськими партнерами, а також змін у державній регіональній політиці в умовах війни.

Участь у заході взяли голови територіальних громад з декількох областей України, голови РДА, представники державної влади, бізнесу та благодійних фондів з України та Румунії

За підсумками круглого столу учасники та учасниці поділилися власним досвідом розвитку громад під час роботи у воркшопах в форматі «Світового кафе».

Дякуємо за підтримку в організації та активну участь в роботі круглого столу представникам Благодійного Фонду «МХП - громадіФото без описуФото без описуФото без опису