ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Дата: 11.01.2024 15:29

Iнформуємо Вас, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним°досвідом роботи.

На даний час прийом громадян проводиться в м. Biнниця, в подальшому, в рамках діяльності Центру, планується проводити виїзні кoнcyльтaції психологів безпосередньо в райони i територіальні громади Вінниччини.

Основними пріоритетними напрямами діяльності Центру психологічного здоров"я с збереження фізичного та психічного здоров я, підвищення психологічної стійкості вразливих верств населення. ïx обізнаності щодо впливу стрес-факторів на психіку, технік саморегуляції та ін.

В межах діяльності Центру надасться безкоштовна психологічна допомога та підтримка різним категоріям людей, у тому числі особам, які постраждали від війни:

надання першої психологічної допомоги у’ кризових ситуаціях. Стабілізація емоційного стану;

діагностика стану особистості тому числі ознак післятравматичного стресового розладу (14TCP), депресивного та/або тривожного стану);

консультація психолога за запитом клієнта. Підтримка, допомога;

рекомендації щодо успішної адаптації до нових умов a6o реадаптації; психоедукація (освітні заходи для підвищення психологічної грамотності та

культури) різних соціальних та вікових гpyп (ветерани війни,внутрішньо перемішені особи, члени сімей учасників війни та інші);

популяризація контенту, щодо збереження ментального здоров’я за необхідності піклування про власний психологічний стан.

Консультації психологів проходить щосереди та щоп’ятниці з 14.00 до 17.00

за aдpecoю: м. Вінниця, вул. Соборна, 72, к. 313.

Також ви можете здійснити запис на прийом по тел. 066-126-48-36Фото без опису